Spotkanie wielkopolskich blogerów w Pika Pika

spotkanie2

 

Wprawdzie spotkanie było już jakiś czas temu, ale ostatnio sporo się u mnie działo i dopiero dziś udało mi się siąść do relacji. Nasza blogerska grupa pod koniec karnawału spotkała się przy winie i tapas w sympatycznej poznańskiej restauracji Pika Pika , mieszczącej się tuż  przy Starym Rynku, na ulicy Zamkowej. Zaprosiły nas tam blogerki z Foodlook, aby lepiej się z nami poznać .

Przy winie humory dopisywały a wśród serwowanych tapas ( różnego rodzaju oliwki, kanapki z serami i chorizo) największym powodzeniem cieszyły się krewetki .

 

spotkanie3

 

Oprócz tego były i słodycze- muffinki od gospodarzy oraz przygotowane przez moja imienniczkę, kandydatkę na blogerkę pyszna szarlotka. Pani Grażyna podzieliła się przepisem i już Matka Wariatka ma ją na blogu 🙂

 

spotkanie7

 

Oprócz zwykłych blogerskich ploteczek rozmawialiśmy także o planach na przyszłość, o poszerzeniu zakresu działań naszej Grupy, o projektach przyszłych spotkań. Miło jest tak spotkać się na luzie, poza warsztatami , wtedy podczas luźnej rozmowy mogą powstać  ciekawe propozycje.

spotkanie5spotkanie8

 

 

Dziękujemy dziewczynom z Foodlook za przemiłe spotkanie. Artystyczna atmosfera Pika Pika i pyszne jedzenie ,  wino i ciekawe rozmowy sprawiły, że był to bardzo udany wieczór.

 

pika pika1

2 przemyślenia nt. „Spotkanie wielkopolskich blogerów w Pika Pika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.