kontakt/ współpraca

Można do mnie pisać na adres  grazynagotuje@gmail.com

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na ciekawe formy współpracy reklamowej : kampanie reklamowe, prowadzenie konkursów, artykuły sponsorowane ( mogę sama napisać, dobrze piszę – patrz kategoria relacje ).

Jestem założycielką Wielkopolskiej Grupy Blogerów Kulinarnych i pomagam w kontaktach przy organizacji wydarzeń kulinarnych w Poznaniu i okolicach.

Blog Grażyna gotuje ma na koncie współpracę m. in z takimi firmami jak Blue Dragon, Lurpac, Lubella, Makro, Deco Moreno, Kuchnia +, Piątnica, Patak’s, SEKO, Cenos, WWF. Moje przepisy nagrodzone przez Piotra Bikonta zostały umieszczone w książce ” Najlepsze przepisy polskich blogerów” .

Zdjęcie dania z mojego przepisu wygrało konkurs reklamowy w „Gali” i zostało w niej zamieszczone. Powyższe przepisy , jak  inne drobniej nagrodzone można znaleźć w kategorii ” Nagrodzone przepisy ” z boku bloga.

Blog Grażyna gotuje bywa patronem medialnym wydarzeń okołokulinarnych w Poznaniu, np Biegu kelnerów czy Festiwalu Bab.

Oprócz gotowania moją pasją jest pisanie, chętnie podejmę współpracę z pismami i portalami o tematyce kulinarnej i podobnej, mam doświadczenie dziennikarskie i publikacje – np. w Green Canoe Style ( patrz „Grażyna gotuje w mediach” z boku bloga).

W sprawach związanych ze współpracą proszę o kontakt mailowy pod  adresem:

grazynagotuje@gmail.com

Statystyki bloga za ostatni miesiąc :

20 przemyśleń nt. „kontakt/ współpraca

 1. Dziekuje bardzo za prepis na USZKA Z FARSZEM FASOLOWYM. To jest przepis ktore moya Babcia zrobilam. Prawdziwie, oni sz bardzo smaczne.

 2. Ładny blog, fajne i proste przepisy, śliczne zdjęcia, aż ślinka cieknie. Na pewno będę tu często zaglądać i korzystać z Twoich przepisów. Pozdrawiam

 3. Wpisz na FB Wielkopolscy blogerzy kulinarni, powinna się pokazać opcja prośby o dopisanie do grupy i ktoś z moderatorów Cię dopisze. Jak się nie uda, daj znać, podziałamy inaczej 🙂

 4. Niedobre to wiadomości dla mnie. Nie mam konta na FB. Jestem początkujązca w ogle, ale bardzo podobają mi się Wasze ezoteryczne spotkania. Chciałabym dołaczyć do grupy.
  Aga

 5. Pani Grażynko czy można dołączyć do grupy na FB? Bardzo lubię piec i chciałabym (jak tylko będzie możliwość) uczestniczyć w różnorodnych warsztatach itp. a może też ktoś z grupy zainspiruje mnie i sprawi, że będę chciała realizować się w jakimś konkretnym kierunku, w konkretnej tematyce 🙂

  Pozdrawiam

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Zelman

 7. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony internetowej. Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.