Relacja z akcji wielkopolskich blogerów – Zbliżenie na jedzenie

reforma

Kolejna relacja , ale dzieje się ostatnio sporo w Poznaniu. W ubiegłym tygodniu odbyło sie kilkudniowe wydarzenie blogerskie pod hasłem Zbliżenie na jedzenie. Gościny udzieliła nam poznańska restauracja REforma, w której klimatycznych wnętrzach odbył się najpier wernisaż fotografii kulinarnej.

 

wystawa1

 

Ale nie tylko wrażenia estetyczne dane były gościom, atmosfera wydarzenia sprzyjała rozmowom na inne tematy .

 

piknik01

 

Towarzyszył im pokaz gotowania na żywo przez trójkę blogerów – Gruszkę z fartuszka, Kuchnię Słonia i Anię z Evereday Flavours, pod czujnym okiem organizatorki wydarzenia, Doroty z bloga Kuchenne Szaleństwa.

 

pomagam

 

Ania zrobiła deser z malinowym sosem, Słoniu kaczkę w marsali z ziołami na liściach cykorii a Gruszka grzanki z kozim serem i morelami duszonymi z rozmarynem.

 

ręce1ręce2ręce3ręce4

 

Wszystkim gościom bardzo smakowało. To było pierwszego dnia, niestety obowiązki rodzinne nie pozwoliły mi na uczestnictwo w pozostałych atrakcjach. Były warsztaty kuchni molekularnej i dla dzieci z Grzegorzem Łapanowskim oraz fotograficzne. Wystawione zdjęcia zostały zlicytowane na aukcji charytatywnej.

Cały czas obok REformy trwał targ regionalnych produktów, znany w Poznaniu Tygiel. Jednego dnia można też było kupić wypieki wielkopolskich blogerek.

Całe wydarzenie wywołało zainteresowanie nie tylko w blogerskim światku.

 

ewelina fotografuje

4 przemyślenia nt. „Relacja z akcji wielkopolskich blogerów – Zbliżenie na jedzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.