kontakt/ współpraca

Można do mnie pisać na adres  grazynagotuje@gmail.com

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na ciekawe formy współpracy reklamowej : kampanie reklamowe, prowadzenie konkursów, artykuły sponsorowane ( mogę sama napisać, dobrze piszę – patrz kategoria relacje ).

Jestem założycielką Wielkopolskiej Grupy Blogerów Kulinarnych i pomagam w kontaktach przy organizacji wydarzeń kulinarnych w Poznaniu i okolicach.

Blog Grażyna gotuje ma na koncie współpracę m. in z takimi firmami jak Blue Dragon, Lurpac, Lubella, Makro, Deco Moreno, Kuchnia +, Piątnica, Patak’s, SEKO, Cenos, WWF. Moje przepisy nagrodzone przez Piotra Bikonta zostały umieszczone w książce ” Najlepsze przepisy polskich blogerów” .

Zdjęcie dania z mojego przepisu wygrało konkurs reklamowy w „Gali” i zostało w niej zamieszczone. Powyższe przepisy , jak  inne drobniej nagrodzone można znaleźć w kategorii ” Nagrodzone przepisy ” z boku bloga.

Blog Grażyna gotuje bywa patronem medialnym wydarzeń okołokulinarnych w Poznaniu, np Biegu kelnerów czy Festiwalu Bab.

Oprócz gotowania moją pasją jest pisanie, chętnie podejmę współpracę z pismami i portalami o tematyce kulinarnej i podobnej, mam doświadczenie dziennikarskie i publikacje – np. w Green Canoe Style ( patrz „Grażyna gotuje w mediach” z boku bloga).

W sprawach związanych ze współpracą proszę o kontakt mailowy pod  adresem:

grazynagotuje@gmail.com

Statystyki bloga za ostatni miesiąc :

 

 

(Odwiedzone 1 487 razy, 1 dzisiaj)

18 przemyśleń nt. „kontakt/ współpraca

  1. Ładny blog, fajne i proste przepisy, śliczne zdjęcia, aż ślinka cieknie. Na pewno będę tu często zaglądać i korzystać z Twoich przepisów. Pozdrawiam

  2. Wpisz na FB Wielkopolscy blogerzy kulinarni, powinna się pokazać opcja prośby o dopisanie do grupy i ktoś z moderatorów Cię dopisze. Jak się nie uda, daj znać, podziałamy inaczej 🙂

  3. Niedobre to wiadomości dla mnie. Nie mam konta na FB. Jestem początkujązca w ogle, ale bardzo podobają mi się Wasze ezoteryczne spotkania. Chciałabym dołaczyć do grupy.
    Aga

  4. Pani Grażynko czy można dołączyć do grupy na FB? Bardzo lubię piec i chciałabym (jak tylko będzie możliwość) uczestniczyć w różnorodnych warsztatach itp. a może też ktoś z grupy zainspiruje mnie i sprawi, że będę chciała realizować się w jakimś konkretnym kierunku, w konkretnej tematyce 🙂

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.